Saadaval e-poes

REFRESHER

Paigaldus-/hooldusjuhend siit

Tarkett Refresher (värskendaja) puhastab, kaitseb ja tugevdab puitpõranda lakki ning taastab selle läike.
Refresher sobib kasutamiseks nii kodustes majapidamistes kui ka avalikes hoonetes, kus põrandad puutuvad kokku intensiivse käidavusega. Tarkett Refresher lakitud põrandatele kaitseb ja tugevdab põrandapinda ning täidab pinnale tekkkinud mikrokriimud.
Sellega töötlemine tõstab põranda läikeastet ja annab põrandale särava väljanägemise. Soovi korral võib seda kanda ka uutele puitpõrandatele, kuna see täidab vuugid ja andes teatud määral ka kaitset niiskuse eest.
Töötlemine on lihtne, kiire ja ei nõua puhastamiseks lisakulutusi. NB! Kui põrandat on eelnevalt töödeldud vaha või poleerimisvahendiga, siis enne töötlemist tuleb need eemaldada vastava puhastusvahendiga. Tavajuhul lihtsalt puhastada põrand tolmuimeja või kuiva mopi abil ja seejärel kanda pinnale Tarkett Refresher’it, kasutades selleks niisket moppi, patja vms. Erinevalt tavalistest poleerimisvahenditest, ei sisalda Tarkett Refresher vaha, mis teeks põranda libedaks. Seepärast võib seda sageli pinnale kanda, ilma et see tekitaks lisakihte. Põrandat, mida on töödeldud ainult Tarkett Refresher’iga, võib lakkida uuesti ning ei pea eemaldama ka eelmisi kihte. Pinda võib puhastada niiske mopi või Tarkett Bioclean’iga.
Hoiatus! Kui põrandale on sattunud puistesoola, siis enne Tarkett Refresheriga töötlemist tuleb see eemaldada ning teostada märgpuhastus. Sool võib reageerida Tarkett Refresher’iga ning tekitada pinnale piimja valge kihi.
Tarkett Refresheri pealekandmise sagedus sõltub puitpõranda asukohast ning kulumisastmest.

Tootja

Tarkett

Küsi pakkumist

Võtame teiega ühendust esimesel võimalusel

20.00 (sis.KM)
Tootekood: 8-129 Kategooriad: ,