Saadaval e-poes

HARDWAX REFRESHER

Paigaldus-/hooldusjuhend siit

Hoiab põranda värskena ja kaitseb pinda kulumise eest. Sisaldab kõvavaha. Võib kanda ka põrandatele, mis peavad taluma raskemat kulumist.
• Kõvavahaõliga töödeldud puitpõrandate puhastamiseks ja hooldamiseks. • Puhastab ja värskendab pinda.
• Lihtne kasutada.
• Sobib ka plekkide eemaldamiseks.
Toote kirjeldus: Nii puhastab kui ka taastab kõvavahaõliga töödeldud puitpõrandad. Looduslikud vahad värskendavad ja taastavad põranda särava väljanägemise. Pind jääb vastupidav, kuid ei tekita põrandale eraldi kihti.
Kasutamine: Kõvavahaõliga töödeldud puitpõrandate puhastamiseks ja hooldamiseks. Sobib ka plekkide eemaldamiseks. Vahad on määrdumiskindlad ning takistavad mustuse tungimist pinda.
Ettevalmistus: Pind peab olema puhas ja kuiv. Eemaldada kogu lahtine mustus harja, kuiva mopi või tolmuimeja abil ning seejärel pesta põrand niiske lapiga. Selleks sobivad näiteks Tarkett Mikrofiiber Mopp ja Tarkett Bioclean’i ning leige vee lahus. Järgige Bioclean pudelil olevat kasutusjuhendit. Laske pinnal kuivada enne kui kannate sinna peale Tarkett Refresher’it.
Kasutamine: Toode on kasutamiseks valmis ning seda ei pea lahustama. Enne kasutamist raputada pudelit.
• 1 m2 pinna katmiseks kulub ligikauu 2 teelusikat Tarkett Refresher’it.
• Kanda peale väga õhuke kiht! Ületöötlemine toob hiljem esile jalajälgi jne. • Laske Tarkett Refresher’iga töödeldud pinnal kuivada vähemalt 1 tund.
• Veenduge, et ruum on hästi ventileeritud.
Käsitsi pealekandmine: Kandke Refresher’it väga õhukese kihina kuivale ja puhtale põrandale, kasutades selleks Tarkett Mikrofiiber Moppi vms.
Mehaaniline peale- kandmine: Kandke Refresher’it kuivale ja puhtale põrandale kasutades selleks ühekettalist masinat ja valget patja (ca 2 teelusikat m2 kohta). Jaota Refresher ühtalselt pinnale ja töötle masinaga. Pöörlemise jälgede tekkimisel keerata või vahetada patja. Kui soovite suuremat läikeastet, oodake kuni pind on ära kuivanud ja seejärel poleerige uuesti valge padjaga.
Plekkide eemaldamine: Kandke Refresher’it valgele viltšvammile ja pühkige mustus. Alternatiivselt võib kasutada ka ühekettalist masinat valge padjaga.

Tootja

Tarkett

Küsi pakkumist

Võtame teiega ühendust esimesel võimalusel

30.00 (sis.KM)
Tootekood: 8-128 Kategooriad: ,