Saadaval e-poes

BIOCLEAN

Paigaldus-/hooldusjuhend siit

Tarkett Bioclean on ökonoomne ja tõhus puhastusvahend kõikidele kõvadele põrandatele
Bioclean’i kasutatakse igapäevaseks puhastuseks ning see on sobilik kasutamiseks nii kodustes majapidamistes kui ka ühiskondlikes hoonetes. Bioclean loodi spetsiaalselt Tarketti puitpõrandate hoolduseks, kuid see sobib ka laminaatpõrandatele, värvitud või lakitud pindadele, kivile, plaatidele, klaasile jm.
Bioclean on äärmiselt tõhus mustuse vastu, olles samal ajal väga õrn põranda pealiskihi suhtes. Bioclean’il on ainulaadsed märgumis- ja puhastusomadused, mida eelnevalt arvati, et on võimalik saavutada ainult naftal põhinevate lahustite lisamisel. Bioclean ei sisalda orgaanilisi lahusteid, värvaineid ja fosfaate. See on biolagunev ja väga õrn nahale. Korralikult hooldatud põrandad tagavad pikaajalise rahulolu.
Efektiivne universaalne puhastusvahend, mida on väga ökonoomne kasutada. Bioclean’i kasutatakse regulaarseks puhastuseks ja see on sobilik kõikidele lakitud või õlitatud põrandatele. Lisaks võib sellega puhastada ka vinüül-, laminaatpõrandaid, värvitud või lakitud pindu, kive, plaate, klaasi jne.

Tootja

Tarkett

Küsi pakkumist

Võtame teiega ühendust esimesel võimalusel

15.00 (sis.KM)
Tootekood: 8-127 Kategooriad: ,